MCHN38FM470J
- Артикул производителя:
- MCHN38FM470J
- Краткое описание:
- CAP MICA 47PF 5% 4KV SMD
- Capacitance :
- 47 pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.120" (3.05mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.380" L x 0.380" W (9.65mm x 9.65mm)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Rated :
- 4 kV