MCM01-001D3R3D-F
Артикул производителя:
MCM01-001D3R3D-F
Производитель/Бренд:
Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Краткое описание:
CAP PTFE 3.3PF 0.5PF 500V SMD
Производитель :
Категория товара :
Mica and PTFE Capacitors
Capacitance :
3.3 pF
Dielectric Material :
Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Features :
RF, High Frequency
Height - Seated (Max) :
Lead Spacing :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 200°C
Package / Case :
Nonstandard SMD
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.460" L x 0.400" W (11.68mm x 10.16mm)
Tolerance :
±0.5pF
Voltage - Rated :
500 V