MCM01-001D250J-F
- Артикул производителя:
- MCM01-001D250J-F
- Краткое описание:
- CAP PTFE 25PF 5% 500V SMD
- Capacitance :
- 25 pF
- Dielectric Material :
- Polytetrafluoroethylene (PTFE)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 200°C
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Size / Dimension :
- 0.460" L x 0.400" W (11.68mm x 10.16mm)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Rated :
- 500 V