MCM01-010DF470J-F
- Артикул производителя:
- MCM01-010DF470J-F
- Краткое описание:
- CAP PTFE 47PF 5% 1KV SMD
- Capacitance :
- 47 pF
- Dielectric Material :
- Polytetrafluoroethylene (PTFE)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 200°C
- Size / Dimension :
- 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Rated :
- 1 kV