MCM01-001ED601J-F
- Артикул производителя:
- MCM01-001ED601J-F
- Краткое описание:
- CAP MICA 600PF 5% 500V SMD
- Capacitance :
- 600 pF
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 200°C
- Size / Dimension :
- 0.460" L x 0.400" W (11.68mm x 10.16mm)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Rated :
- 500 V