CDS30FA333JO3F
- Артикул производителя:
- CDS30FA333JO3F
- Краткое описание:
- CAP MICA 0.033UF 5% 100V RADIAL
- Capacitance :
- 0.033 µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.831" (21.10mm)
- Lead Spacing :
- 0.438" (11.10mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.750" L x 0.380" W (19.10mm x 9.70mm)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Rated :
- 100 V