CDS5FY221GO3
Артикул производителя:
CDS5FY221GO3
Производитель/Бренд:
Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Краткое описание:
MICA
Производитель :
Категория товара :
Mica and PTFE Capacitors
Capacitance :
220 pF
Dielectric Material :
Mica
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.189" (4.80mm)
Lead Spacing :
0.118" (3.00mm)
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Radial
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.252" L x 0.130" W (6.40mm x 3.30mm)
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
50 V