CDS5EC560GO3
- Артикул производителя:
- CDS5EC560GO3
- Capacitance :
- 56 pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.181" (4.60mm)
- Lead Spacing :
- 0.118" (3.00mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.252" L x 0.130" W (6.40mm x 3.30mm)
- Tolerance :
- ±2%
- Voltage - Rated :
- 300 V