MCM01-009DD400J-F
- Артикул производителя:
- MCM01-009DD400J-F
- Краткое описание:
- CAP MICA 40PF 5% 500V SMD
- Capacitance :
- 40 pF
- Dielectric Material :
- Mica
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 200°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.460" L x 0.400" W (11.68mm x 10.16mm)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Rated :
- 500 V