MIN02-002DC450J-F
- Артикул производителя:
- MIN02-002DC450J-F
- Производитель/Бренд:
- Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
- Краткое описание:
- CAP MICA 45PF 5% 300V SMD
- Производитель :
- Категория товара :
- Mica and PTFE Capacitors
- Capacitance :
- 45 pF
- Dielectric Material :
- Mica
- Features :
- RF, High Frequency
- Height - Seated (Max) :
- Lead Spacing :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 200°C
- Package / Case :
- Nonstandard SMD
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.218" L x 0.400" W (5.54mm x 10.16mm)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Rated :
- 300 V