B32537B1107K
- Артикул производителя:
- B32537B1107K
- Краткое описание:
- CAP FILM 100UF 10% 100VDC AXIAL
- Capacitance :
- 100 µF
- Dielectric Material :
- Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Axial
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 1.169" Dia x 1.339" L (29.70mm x 34.00mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage Rating - AC :
- 35V
- Voltage Rating - DC :
- 100V