ECQ-P1H913FZW
- Артикул производителя:
- ECQ-P1H913FZW
- Краткое описание:
- CAP FILM 0.091UF 1% 50VDC RADIAL
- Capacitance :
- 0.091 µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.748" (19.00mm)
- Lead Spacing :
- 0.295" (7.50mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.669" L x 0.276" W (17.00mm x 7.00mm)
- Tolerance :
- ±1%
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 50V