ECQ-U2A103MN
- Артикул производителя:
- ECQ-U2A103MN
- Краткое описание:
- CAP FILM 10000PF 20% 250VAC RAD
- Applications :
- EMI, RFI Suppression
- Capacitance :
- 10000 pF
- Dielectric Material :
- Polyester
- Height - Seated (Max) :
- 0.610" (15.50mm)
- Lead Spacing :
- 0.531" (13.50mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- X2
- Size / Dimension :
- 0.669" L x 0.276" W (17.00mm x 7.00mm)
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage Rating - AC :
- 250V