CMPX684K27AL275B-32X20X11
Артикул производителя:
CMPX684K27AL275B-32X20X11
Краткое описание:
CMPX-X2 FILM CAP 0.68UF 10%
Capacitance :
0.68 µF
Height - Seated (Max) :
0.807" (20.50mm)
Lead Spacing :
1.083" (27.50mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 110°C
Ratings :
X2
Size / Dimension :
1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm)
Tolerance :
±10%
Voltage Rating - AC :
275V