505HC4500K4TM6
- Артикул производителя:
- 505HC4500K4TM6
- Краткое описание:
- CAP FILM 5UF 10% 500VAC CHAS MT
- Capacitance :
- 5 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 0.1 mOhms
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- 1.193" (30.30mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 2.362" L x 2.362" W (60.00mm x 60.00mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage Rating - AC :
- 500V