947D181K122BCMSN
- Артикул производителя:
- 947D181K122BCMSN
- Краткое описание:
- CAP FILM 180UF 10% 1.2KVDC RAD
- Capacitance :
- 180 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 1.6 mOhms
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- 2.992" (76.00mm)
- Lead Spacing :
- 1.772" (45.00mm)
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 3.543" Dia (90.00mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage Rating - AC :
- 230V
- Voltage Rating - DC :
- 1200V (1.2kV)