F17723334000
- Артикул производителя:
- F17723334000
- Производитель/Бренд:
- Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
- Краткое описание:
- CAP FILM 0.033UF 10% 1KVDC RAD
- Производитель :
- Категория товара :
- Film Capacitors
- Applications :
- EMI, RFI Suppression
- Capacitance :
- 0.033 µF
- Dielectric Material :
- Polyester, Metallized
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- 0.681" (17.30mm)
- Lead Spacing :
- 0.591" (15.00mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Package / Case :
- Radial
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- X2
- Size / Dimension :
- 0.701" L x 0.327" W (17.80mm x 8.30mm)
- Termination :
- PC Pins
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage Rating - AC :
- 440V
- Voltage Rating - DC :
- 1000V (1kV)