ECW-F4514HLB
- Артикул производителя:
- ECW-F4514HLB
- Краткое описание:
- CAP FILM 0.51UF 3% 400VDC RADIAL
- Capacitance :
- 0.51 µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.858" (21.80mm)
- Lead Spacing :
- 0.492" (12.50mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Size / Dimension :
- 0.807" L x 0.406" W (20.50mm x 10.30mm)
- Tolerance :
- ±3%
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 400V