ECW-F6913HLB
- Артикул производителя:
- ECW-F6913HLB
- Краткое описание:
- CAP FILM 0.091UF 3% 630VDC RAD
- Capacitance :
- 0.091 µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.697" (17.70mm)
- Lead Spacing :
- 0.295" (7.50mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Size / Dimension :
- 0.610" L x 0.327" W (15.50mm x 8.30mm)
- Tolerance :
- ±3%
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 630V