B32562J6474K189
- Артикул производителя:
- B32562J6474K189
- Краткое описание:
- CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC 2DIP
- Capacitance :
- 0.47 µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.366" (9.30mm)
- Lead Spacing :
- 0.591" (15.00mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.650" L x 0.287" W (16.50mm x 7.30mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage Rating - AC :
- 200V
- Voltage Rating - DC :
- 400V