5MPA2475E
- Артикул производителя:
- 5MPA2475E
- Краткое описание:
- 4.7UF/3%/530VAC
- Capacitance :
- 4.7 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 1.2 mOhms
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- 1.874" (47.60mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 1.701" Dia (43.20mm)
- Tolerance :
- ±3%
- Voltage Rating - AC :
- 530V