CP-VO-CC-10-100V
- Артикул производителя:
- CP-VO-CC-10-100V
- Производитель/Бренд:
- Capco
- Краткое описание:
- CAP FILM 1UF 100V OIL
- Производитель :
- Capco
- Категория товара :
- Film Capacitors
- Applications :
- Capacitance :
- 1 µF
- Dielectric Material :
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- Lead Spacing :
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- Termination :
- Tolerance :
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 100V