MLR332K50
- Артикул производителя:
- MLR332K50
- Краткое описание:
- CAP FILM 3300PF 10% 50VDC RADIAL
- Capacitance :
- 3300 pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.650" (16.50mm)
- Lead Spacing :
- 0.591" (15.00mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.217" L x 0.118" W (5.50mm x 3.00mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage Rating - AC :
- 35V
- Voltage Rating - DC :
- 50V