947D501K112BJMSN
- Артикул производителя:
- 947D501K112BJMSN
- Краткое описание:
- CAP FILM 500UF 10% 1.1KVDC RAD
- Capacitance :
- 500 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 2.4 mOhms
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- 5.945" (151.00mm)
- Lead Spacing :
- 1.772" (45.00mm)
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 3.543" Dia (90.00mm)
- Termination :
- Threaded, Female
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage Rating - AC :
- 230V
- Voltage Rating - DC :
- 1100V (1.1kV)