C9TS6MD5830AARX
- Артикул производителя:
- C9TS6MD5830AARX
- Краткое описание:
- CAP FILM 83UF 440VAC RADIAL
- Capacitance :
- 83 µF
- Height - Seated (Max) :
- 9.134" (232.00mm)
- Lead Spacing :
- 0.748" (19.00mm)
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 55°C
- Size / Dimension :
- 3.346" Dia (85.00mm)
- Tolerance :
- -5%, +15%
- Voltage Rating - AC :
- 440V