B32674D1684K000
- Артикул производителя:
- B32674D1684K000
- Краткое описание:
- CAP FILM 0.68UF 10% 750VDC RAD
- Applications :
- DC Link, DC Filtering
- Capacitance :
- 0.68 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 34.7 mOhms
- Features :
- Long Life
- Height - Seated (Max) :
- 0.748" (19.00mm)
- Lead Spacing :
- 1.083" (27.50mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 750V