ECW-FE2J684K
- Артикул производителя:
- ECW-FE2J684K
- Краткое описание:
- CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD
- Applications :
- EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
- Capacitance :
- 0.68 µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.433" (11.00mm)
- Lead Spacing :
- 0.591" (15.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Size / Dimension :
- 0.689" L x 0.433" W (17.50mm x 11.00mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage Rating - AC :
- 141V
- Voltage Rating - DC :
- 630V