947D681K801BFJSN
- Артикул производителя:
- 947D681K801BFJSN
- Краткое описание:
- CAP FILM 680UF 10% 800VDC RADIAL
- Capacitance :
- 680 µF
- Height - Seated (Max) :
- 4.409" (112.00mm)
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 3.543" Dia (90.00mm)
- Termination :
- Threaded, Male
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage Rating - AC :
- 230V
- Voltage Rating - DC :
- 800V