QXK2G684KTP
- Артикул производителя:
- QXK2G684KTP
- Краткое описание:
- CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD
- Capacitance :
- 0.68 µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.673" (17.10mm)
- Lead Spacing :
- 0.886" (22.50mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Size / Dimension :
- 1.004" L x 0.283" W (25.50mm x 7.20mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage Rating - AC :
- 200V
- Voltage Rating - DC :
- 400V