715P47254JD3
- Артикул производителя:
- 715P47254JD3
- Краткое описание:
- CAP FILM 4700PF 5% 400VDC RADIAL
- Capacitance :
- 4700 pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.634" (16.10mm)
- Lead Spacing :
- 0.375" (9.52mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.339" Dia x 0.701" L (8.60mm x 17.80mm)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage Rating - AC :
- 200V
- Voltage Rating - DC :
- 400V