QXK2E335KTPTZH
- Артикул производителя:
- QXK2E335KTPTZH
- Краткое описание:
- CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RADIAL
- Capacitance :
- 3.3 µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.870" (22.10mm)
- Lead Spacing :
- 1.083" (27.50mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Size / Dimension :
- 1.220" L x 0.421" W (31.00mm x 10.70mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage Rating - AC :
- 125V
- Voltage Rating - DC :
- 250V