ECW-F4564JL
- Артикул производителя:
- ECW-F4564JL
- Краткое описание:
- CAP FILM 0.56UF 5% 400VDC RADIAL
- Capacitance :
- 0.56 µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.740" (18.80mm)
- Lead Spacing :
- 0.689" (17.50mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Size / Dimension :
- 0.807" L x 0.421" W (20.50mm x 10.70mm)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage Rating - AC :
- 141V
- Voltage Rating - DC :
- 400V