715P22352JD3
- Артикул производителя:
- 715P22352JD3
- Краткое описание:
- CAP FILM 0.022UF 5% 200VDC RAD
- Capacitance :
- 0.022 µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.622" (15.80mm)
- Lead Spacing :
- 0.375" (9.52mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.311" Dia x 0.701" L (7.90mm x 17.80mm)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage Rating - AC :
- 155V
- Voltage Rating - DC :
- 200V