35MU684MA23216
- Артикул производителя:
- 35MU684MA23216
- Краткое описание:
- CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206
- Capacitance :
- 0.68 µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.063" (1.60mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 35V