FKP2G002201D00JSSD
- Артикул производителя:
- FKP2G002201D00JSSD
- Краткое описание:
- CAP FILM 220PF 5% 400VDC RAD
- Capacitance :
- 220 pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.236" (6.00mm)
- Lead Spacing :
- 0.197" (5.00mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 100°C
- Size / Dimension :
- 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage Rating - AC :
- 220V
- Voltage Rating - DC :
- 400V