QYX1H103JTP3TA
- Артикул производителя:
- QYX1H103JTP3TA
- Краткое описание:
- CAP FILM 10000PF 5% 50VDC RADIAL
- Capacitance :
- 10000 pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.335" (8.50mm)
- Lead Spacing :
- 0.138" (3.50mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 50V