715P22356KD3
- Артикул производителя:
- 715P22356KD3
- Краткое описание:
- CAP FILM 0.022UF 5% 600VDC RAD
- Capacitance :
- 0.022 µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.772" (19.60mm)
- Lead Spacing :
- 0.374" (9.50mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.480" Dia x 0.902" L (12.20mm x 22.90mm)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage Rating - AC :
- 200V
- Voltage Rating - DC :
- 600V