RSCVS3343R6G08012T
- Артикул производителя:
- RSCVS3343R6G08012T
- Краткое описание:
- CAP 330MF 3.6V SURFACE MNT
- Capacitance :
- 330 mF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 30Ohm
- Height - Seated (Max) :
- 0.335" (8.50mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Radial, Can - SMD
- Size / Dimension :
- 0.492" Dia (12.50mm)
- Termination :
- SMD (SMT) Tabs
- Tolerance :
- Voltage - Rated :
- 3.6 V