TPLH-2R7/2.8WR8X16
- Артикул производителя:
- TPLH-2R7/2.8WR8X16
- Краткое описание:
- CAP 2.8F 2.7V THROUGH HOLE
- Capacitance :
- 2.8 F
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 129mOhm @ 1kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.709" (18.00mm)
- Lead Spacing :
- 0.138" (3.50mm)
- Lifetime @ Temp. :
- 1500 Hrs @ 85°C
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.315" Dia (8.00mm)
- Voltage - Rated :
- 2.7 V