TPLH-3R0/6.0WR10X20
- Артикул производителя:
- TPLH-3R0/6.0WR10X20
- Краткое описание:
- CAP 6F 3.0V T/H
- Capacitance :
- 6 F
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60mOhm @ 1kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.846" (21.50mm)
- Lead Spacing :
- 0.197" (5.00mm)
- Lifetime @ Temp. :
- 1000 Hrs @ 65°C
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 65°C
- Size / Dimension :
- 0.394" Dia (10.00mm)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Rated :
- 3 V