TPLC-3R8/200MR16X25
- Артикул производителя:
- TPLC-3R8/200MR16X25
- Краткое описание:
- CAP LITH HYBRID 200F 3.8V T/H
- Capacitance :
- 200 F
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 70mOhm @ 1kHz
- Height - Seated (Max) :
- 1.063" (27.00mm)
- Lead Spacing :
- 0.295" (7.50mm)
- Lifetime @ Temp. :
- 1000 Hrs @ 70°C
- Operating Temperature :
- -15°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 0.630" Dia (16.00mm)
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 3.8 V