TPLH-2R7/30WR12X35
- Артикул производителя:
- TPLH-2R7/30WR12X35
- Производитель/Бренд:
- Tecate Group
- Краткое описание:
- CAP 30F 2.7V THROUGH HOLE
- Производитель :
- Tecate Group
- Категория товара :
- Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapacitors
- Capacitance :
- 30 F
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 18mOhm @ 1kHz
- Height - Seated (Max) :
- 1.476" (37.50mm)
- Lead Spacing :
- 0.209" (5.30mm)
- Lifetime @ Temp. :
- 1500 Hrs @ 85°C
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Radial, Can
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.492" Dia (12.50mm)
- Termination :
- PC Pins
- Tolerance :
- Voltage - Rated :
- 2.7 V