RSCSK2043R3D01007T
- Артикул производителя:
- RSCSK2043R3D01007T
- Краткое описание:
- CAP 200MF -20% +80% 3.3V SMD
- Capacitance :
- 200 mF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 200Ohm @ 1kHz
- Lifetime @ Temp. :
- 1000 Hrs @ 60°C
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Package / Case :
- Coin, Thin Terminals - Same Sides
- Termination :
- SMD (SMT) Tabs
- Tolerance :
- -20%, +80%
- Voltage - Rated :
- 3.3 V