NS28D-0402-10
- Артикул производителя:
- NS28D-0402-10
- Производитель/Бренд:
- NAC HOLDINGS LIMITED
- Краткое описание:
- SPEAKER 4 OHM 2W 160HZ-16KHZ 80D
- Производитель :
- NAC HOLDINGS LIMITED
- Категория товара :
- Speakers
- Efficiency - dBA :
- Efficiency - Testing :
- Efficiency - Type :
- Sound Pressure Level (SPL)
- Frequency - Self Resonant :
- 200Hz
- Frequency Range :
- 160 Hz ~ 16 kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.406" (10.30mm)
- Impedance :
- 4 Ohms
- Ingress Protection :
- Material - Cone :
- Material - Magnet :
- Nd-Fe-B
- Port Location :
- Power - Max :
- 2 W
- Power - Rated :
- 1.5 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Shape :
- Round
- Size / Dimension :
- 1.102" Dia (28.00mm)