NR38150-01W-L22-02
- Артикул производителя:
- NR38150-01W-L22-02
- Производитель/Бренд:
- NAC HOLDINGS LIMITED
- Краткое описание:
- RECEIVER 150 OHM 20MW 200HZ-5KHZ
- Производитель :
- NAC HOLDINGS LIMITED
- Категория товара :
- Speakers
- Efficiency - dBA :
- Efficiency - Testing :
- Efficiency - Type :
- Sound Pressure Level (SPL)
- Frequency - Self Resonant :
- Frequency Range :
- 200 Hz ~ 5 kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.835" (21.20mm)
- Impedance :
- 150 Ohms
- Ingress Protection :
- Material - Cone :
- Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
- Material - Magnet :
- Nd-Fe-B
- Port Location :
- Power - Max :
- 20 mW
- Power - Rated :
- 10 mW
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Shape :
- Round
- Size / Dimension :
- 1.496" Dia (38.00mm)