GA0402A121KXBAP31G
- Артикул производителя:
- GA0402A121KXBAP31G
- Краткое описание:
- CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 0402
- Capacitance :
- 120 pF
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Thickness (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 100V