SP-CEL-G12M-65-CREAM-16
- Артикул производителя:
- SP-CEL-G12M-65-CREAM-16
- Производитель/Бренд:
- TubeDepot
- Краткое описание:
- CELESTION G12M65 CRMBK OHMS 16
- Производитель :
- TubeDepot
- Категория товара :
- Speakers
- Efficiency - dBA :
- Efficiency - Testing :
- Efficiency - Type :
- Sensitivity
- Frequency - Self Resonant :
- 75Hz
- Frequency Range :
- 75 Hz ~ 5 kHz
- Height - Seated (Max) :
- 5.118" (130.00mm)
- Impedance :
- 16 Ohms
- Ingress Protection :
- Material - Cone :
- Material - Magnet :
- Ceramic
- Port Location :
- Top
- Power - Max :
- Power - Rated :
- 65 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Shape :
- Round
- Size / Dimension :
- 12.008" Dia (305.00mm)