VY1272M51Y5UQ63V0
- Артикул производителя:
- VY1272M51Y5UQ63V0
- Краткое описание:
- CAP CER 2700PF 760VAC Y5U RADIAL
- Capacitance :
- 2700 pF
- Lead Spacing :
- 0.394" (10.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.512" Dia (13.00mm)
- Temperature Coefficient :
- Y5U (E)
- Thickness (Max) :
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 760VAC