A60L1R1BT200T
- Артикул производителя:
- A60L1R1BT200T
- Краткое описание:
- CAP CER 1.1PF 200V C0G/NP0 0402
- Capacitance :
- 1.1 pF
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Thickness (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Tolerance :
- ±0.1pF
- Voltage - Rated :
- 200V