FT-23G-3.5A1W035 SS316
- Артикул производителя:
- FT-23G-3.5A1W035 SS316
- Производитель/Бренд:
- BeStar Technologies, Inc.
- Краткое описание:
- 23MM PIEZO DISC, W/ WIRE
- Производитель :
- BeStar Technologies, Inc.
- Категория товара :
- Buzzer Elements, Piezo Benders
- Capacitance @ Frequency :
- 18000pF @ 120Hz
- Frequency :
- 3.5 kHz
- Impedance :
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.906" Dia (23.00mm)
- Termination :
- Wire Leads
- Type :
- Standard
- Voltage - Input (Max) :
- 30V p-p